22 września 2023

Powiększanie ust

W dzisiejszych czasach medycyna, szczególnie estetyczna, poszła znacznie do przodu. Dzięki temu każdy z nas może zmienić w swoim wyglądzie to, co mu przeszkadza i uważa za zbędny mankament. Istnieje wiele skutecznych, a zarazem bezpiecznych metod, pozwalających na przeprowadzanie zabiegów związanych z korektą mankamentów ciała.

Na dzień dzisiejszy, jedną z bardzo popularnych metod poprawiania swojego wyglądu stało się przede wszystkim powiększanie ust. Odnosi się ono zarówno do poprawiania konturu ust, jak i powiększania ich objętości. Zabieg ten powinny przeprowadzić osoby, które uważają, że posiadają zbyt małe usta, które chciałyby zmienić ich kształt bądź też nadać im sprężystość.

 

Powiększanie ust wykonuje się różnymi metodami np. z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej lub z użyciem kwasu hialuronowego. Metody te dają efekt tylko na pewien okres czasu. Metodą mającą trwały efekt jest metoda chirurgiczna. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym z dodatkowym znieczuleniem dożylnym. Okres rekonwalescencji wynosi od 10 do 14 dni.

 

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać idealnie. Chce posiadać piękne i kształtne usta. Jednakże nie zawsze natura obdarza harmonią kształtu ust. Dlatego też najlepszym sposobem jest skorzystanie z powyżej opisanych zabiegów. Należy pamiętać, że z wiekiem problem się nie cofa, a znacznie narasta. Marzenia kobiet o pięknych ustach mogą zostać spełnione przeprowadzając zabieg powiększania ust.

 

PORÓWNANIE EFEKTÓW PRZED I PO

 

 

 

 

——————–

 

Ile kosztuje zabieg powiększenia ust? Jaki jest cennik?

 

  • Chirurgiczne powiększenie wargi: cena 4200 zł
  • Chirurgiczne powiększenie obydwu warg: cena 6500-7000 zł
  • Powiększenie wargi kwasem hialuronowym: cena 1200 zł

 

Jesteś zainteresowana?

Zapraszamy do rejestracji na konsultację, codziennie w godz. 13-18: ☎ 32 256 36 33

 

Lokalizacja gabinetu: MEDIPOL, ul. Powstańców 34, 40-954 Katowice

 

UWAGA: konsultacje odbywają się w każdą środę (w godz. 16-20). Koszt konsultacji: 220 zł.

Opieka nad stroną: Proper Media

ul. Powstańców 34

40-954 Katowice 

tel: 32 256 36 33

tel: 602 33 50 60

Rejestracja wizyt możliwa jest od poniedziałku do piątku, w godz. 13:00-18:00.