Powiększanie ust

W dzisiejszych czasach medycyna, szczególnie estetyczna, poszła znacznie do przodu. Dzięki temu każdy z nas może zmienić w swoim wyglądzie to, co mu przeszkadza i uważa za zbędny mankament. Istnieje wiele skutecznych, a zarazem bezpiecznych metod, pozwalających na przeprowadzanie zabiegów związanych z korektą mankamentów ciała.

Na dzień dzisiejszy, jedną z bardzo popularnych metod poprawiania swojego wyglądu stało się przede wszystkim powiększanie ust. Odnosi się ono zarówno do poprawiania konturu ust, jak i powiększania ich objętości. Zabieg ten powinny przeprowadzić osoby, które uważają, że posiadają zbyt małe usta, które chciałyby zmienić ich kształt bądź też nadać im sprężystość.

Powiększanie ust

Powiększanie ust może zostać wykonane dwoma metodami. Pierwsza z metod odnosi się do wykorzystania własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg ten daje możliwość powiększenia ust jedną z najbardziej naturalnych metod, ponieważ tkanka tłuszczowa pobierana jest z brzucha bądź też innej części ciała, a następnie wstrzykiwana jest w usta. Tkanka wkłuwana jest specjalną igłą, a chirurg plastyk wstrzykuje niewielkie porcje tłuszczu. Przeprowadzenie zabiegu o nazwie powiększanie ust z reguły nie wiąże się z żadnymi powikłaniami, gdyż wykorzystywanym implantem jest tutaj własna tkanka pacjenta. Efekty przedmiotowego zabiegu utrzymują się od sześciu do dwunastu miesięcy, gdyż tkanka tłuszczowa u jednych pacjentów wchłania się szybciej, a drugich później. Jedyną wadą związaną z zabiegiem, jakim jest korekcja warg jest fakt, że przez kilka dni usta zostają opuchnięte.

1-chirurgiczne-powiekszanie-ust

Druga metoda powiększania ust wykonywana jest z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Kwas ten robi zawrotną karierę w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Jest idealny do pielęgnacji skóry oraz zwalczania zmarszczek i modelowania ust. Za pomocą omawianego kwasu można nieznacznie uwydatnić usta, powiększyć je lub poprawić ich kontur. Przeprowadzenie zabiegu trwa około 30 minut. Jest prawie bezbolesny ze względu na stosowanie znieczulenia miejscowego za pomocą kremu. Zabieg polega na tym, że kwas hialuronowy wstrzykuje się pod postacią żelu w linię zmarszczki lub też w usta. Preparat następnie wiąże wodę oraz powiększa objętość określonej okolicy po czym wygładza zmarszczki i modeluje kontur ust. Do omawianego zabiegu wykorzystywany jest kwas hialuronowy krystalicznie czysty w postaci żelu. Po przeprowadzeniu zabiegu można spodziewać się obrzęku, zaczerwienienia oraz zasinienia, bólu i świądu, a także nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu przeprowadzanego zabiegu. Najważniejszą funkcją omawianego kwasu pod postacią żelu jest przede wszystkim wiązanie, a także magazynowanie wody w tkankach.

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać idealnie. Chce posiadać piękne i kształtne usta. Jednakże nie zawsze natura obdarza harmonią kształtu ust. Dlatego też najlepszym sposobem jest skorzystanie z powyżej opisanych zabiegów. Należy pamiętać, że z wiekiem problem się nie cofa, a znacznie narasta. Marzenia kobiet o pięknych ustach mogą zostać spełnione przeprowadzając zabieg powiększania ust.

——————–

Powiększanie ust (Katowice, Śląsk)

Ile kosztuje powiększanie ust? Jaki jest cennik?

  • Chirurgiczne powiększenie wargi: cena 3000 zł
  • Chirurgiczne powiększenie obydwu warg: cena 5500 zł
  • Powiększenie wargi kwasem hialuronowym: cena 1200 zł

Jesteś zainteresowana/y?

Zapraszam do rejestracji na konsultację, codziennie w godz. 13-19: ☎ 32 256 36 33

UWAGA: konsultacje odbywają się w każdą środę w centrum Katowic

Cena konsultacji: 150 PLN

Lokalizacja gabinetu:

MEDIPOL, ul. Powstańców 34, 40-954 Katowice

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się teraz!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości